Reklama

Sutryk do Owsiaka: Ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry

Jak informuje Onet, w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych prezydent Wrocławia Jacek Sutryk odniósł się do dymisji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – To ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry, a my jesteśmy z tobą – powiedział.

Aktualizacja: 16.01.2019 12:23 Publikacja: 16.01.2019 12:14

Sutryk do Owsiaka: Ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry

Foto: Urząd Miejski Wrocławia

adm

Jak podaje Onet, w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zaapelował do Jurka Owsiaka, aby nie rezygnował z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Drogi Jurku, ja, ale też wrocławianie i wrocławianki nie przyjmujemy twojej rezygnacji. Zgasło wielkie światło wielkiego prezydenta w Gdańsku. Został zamordowany nasz kolega, wybitny samorządowiec, wybitny gdańszczanin, maż i ojciec. Nie pozwólmy, aby po tej wielkiej tragedii zgasło także światło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą ty dyrygujesz i która daje życie – powiedział Sutryk. – Od 27 lat to robisz z nami, a my to robimy z tobą. Zebrałeś ponad 1 mld zł. Ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry, a my jesteśmy z tobą. Bądź z nami – podkreślił.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Kulisy rozmowy Nawrockiego z Trumpem. „Tusk może sobie pluć w brodę”
Polityka
Spotkanie Nawrocki-Tusk. Pierwsza taka rozmowa prezydenta z premierem
Polityka
Jeszcze więcej wątpliwości wokół dotacji z KPO
Polityka
Wiemy, jak Polacy oceniają pierwsze decyzje Karola Nawrockiego. Nowy sondaż
Reklama
Reklama