Bosak: Wygraliśmy z "Wiadomościami" TVP w drugiej instancji

Jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak poinformował, że sąd drugiej instancji podtrzymał decyzję w sprawie przeprosin w „Wiadomościach” za pominięcie sondażowego wyniku partii.

Aktualizacja: 03.10.2019 10:52 Publikacja: 03.10.2019 10:44

Krzysztof Bosak twierdzi, że w Europie Zachodniej władze pod dowolnymi pretekstami delegalizują orga

Krzysztof Bosak twierdzi, że w Europie Zachodniej władze pod dowolnymi pretekstami delegalizują organizacje narodowe

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

We materiale w "Wiadomościach" TVP dotyczącym sondażu przedwyborczego pominięto wyniki Konfederacji. Przedstawiono grafik mandatów w Sejmie bez uwzględnienia jej wyniku z informacją, że PiS mogłoby rządzić samodzielnie.

Z opublikowanych w "Super Expressie" sondażu Instytutu Badań Pollster wynikało, że Sejmu dostaliby się przedstawiciele 5 ugrupować, w tym balansującej nad progiem Konfederacji, popieranej przez 5 proc. respondentów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Polityka
Radosław Sikorski reaguje na słowa Grzegorza Brauna. „Nienawiść rasowa kończy się komorami gazowymi”
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Polityka
Sondaż: Polacy chcą referendum ws. nielegalnej migracji
Polityka
Sondaż: Tak Polacy oceniają sposób sprawowania funkcji marszałka Sejmu przez Szymona Hołownię
Polityka
KO i PiS mogą liczyć na niemal identyczne poparcie? Wyniki nowego sondażu partyjnego
Polityka
PiS uderzy w regionach. Referenda lokalne mają pokazać korozję i słabość władzy PO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama