Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 03.10.2019 11:43 Publikacja: 03.10.2019 11:34
Foto: AFP
W Iraku doszło w ostatnich dni do wielu aktów przemocy w czasie antyrządowych protestów - w ich wyniku zginęło co najmniej 18 osób.
Dowódca irańskiej straży granicznej, gen. Qasem Rezaei poinformował, że przejścia w Chazabeh i Khosravi zostały zamknięte w środę - poinformowała półoficjalna agencja informacyjna Mehr.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Emmanuel Macron i jego żona, Brigitte, planują przedstawić fotograficzne i naukowe dowody na to, że żona prezyde...
Donald Trump napisał w serwisie Truth Social, że „uznał Antifę” za „dużą organizację terrorystyczną”. Nie jest j...
Należący do The Walt Disney Company kanał telewizyjny ABC zdecydował się zdjąć z anteny program „Jimmy Kimmel Li...
Po dwóch miesiącach amerykańskiemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi udało się dodzwonić do indyjskiego premiera N...
Przeprowadzone w tym tygodniu badania medyczne byłego prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro, skazanego niedawno na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas