Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 30.10.2019 05:51 Publikacja: 30.10.2019 05:35
Foto: AFP
Parlamentarzystki piszą, że artykuły o Meghan "naruszają jej prywatność".
Księżna Meghan w udzielonym niedawno wywiadzie mówiła, że brytyjscy przyjaciele mówili jej, aby nie wychodziła za księcia Harry'ego, ponieważ brytyjskie tabloidy "zniszczą jej życie".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Jeśli dowody potwierdzą, iż drony były celowo skierowane na Polskę, będzie to bardzo poważne zaostrzenie sytuacj...
Tyler Robinson, 22-letni mieszkaniec stanu Utah, został zatrzymany 12 września po 33 godzinach obławy. Usłyszy z...
Po śmierci Charliego Kirka, wpływowego konserwatywnego działacza i zwolennika Donalda Trumpa, w amerykańskim śro...
Zbiory ziemniaków na Białorusi będą w tym roku dobre - zapowiedział przywódca tego kraju Aleksandr Łukaszenko.
Były prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, został uznany winnym planowania zamachu stanu w celu utrzymania się prz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas