Reklama

Kwaśniewski o "zawiedzionej miłości" Mariusza Kamińskiego

Agent Tomek w oczach Mariusza Kamińskiego to był polski James Bond. Zainwestowano w niego mnóstwo, zrobiono z niego posła. I nagle on mówi prawdę - mówił w "Kropce nad i" były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Aktualizacja: 26.02.2020 04:13 Publikacja: 25.02.2020 20:04

Kwaśniewski o "zawiedzionej miłości" Mariusza Kamińskiego

Foto: Fotorzepa/ Marian Zubrzycki

amk

W programie Moniki Olejnik Kwaśniewski komentował ujawnienie przez CBA materiałów dotyczących śledztwa ws. tzw. willi Kwaśniewskich - domu w Kazimierzu Dolnym, który rzekomo miał należeć do byłego prezydenta i jego żony.

- Wkurzyłem się i zasmuciłem - mówił Kwaśniewski, który uważa, że materiały mogły być opublikowane jedynie podczas zamkniętego procesu. - 13 lat udowadniają i niczego nie udowodnili. 13 lat wydają pieniądze nasze, podatników. Dobre pytanie jest: ile już wydali? Podejrzewam, że kwota wydana na tę sprawę jest wielokrotnie większa niż wartość tego domu - uważa były prezydent.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Zwolnieni dyscyplinarnie z Instytutu Pileckiego zostali przywróceni do pracy
Polityka
Czarnek nie wyklucza koalicji z Mentzenem, ale stawia warunek
Polityka
Krzysztof Bosak o dronach nad Polską: Gdyby nie sojusznicy byłoby krucho
Polityka
Leszek Miller o Wołodymyrze Zełenskim: Typowa „ruska onuca”
Reklama
Reklama