Reklama
Rozwiń
Reklama

Zespół Donalda Trumpa rozmawiał z Białym Domem i Ukrainą? Tematem zakończenie wojny

Ludzie Donalda Trumpa rozmawiali z Białym Domem i przedstawicielami Ukrainy na temat zakończenia wojny - podaje telewizja NBC News. Z doniesień wynika, że dotychczas zespół amerykańskiego prezydenta-elekta nie przedstawił w tej kwestii żadnego konkretnego planu.

Publikacja: 14.12.2024 08:46

Zespół Donalda Trumpa rozmawiał z Białym Domem i Ukrainą? Tematem zakończenie wojny

Foto: REUTERS/Brian Snyder

adm

Jak wynika z doniesień NBC News, przedstawiciele zespołu Donalda Trumpa w ostatnim czasie odbyli rozmowy zarówno z urzędnikami obecnej administracji, jak i z przedstawicielami Ukrainy. Brać mieli w nich udział między innymi doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan ze swoim następcą Mike'iem Waltzem oraz szef gabinetu prezydenta Ukrainy Andrij Jermak z Keithem Kelloggiem, który powołany został przez Donalda Trumpa na stanowisko specjalnego wysłannika ds. Ukrainy i Rosji. Rozmowy poświęcone miały być zakończeniu wojny na Ukrainie. W jednym ze spotkań udział wziąć miał także wiceprezydent-elekt JD Vance. 

Pozostało jeszcze 81% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Polityka
Tajemnicza paczka z białym proszkiem w bazie, w której stacjonuje Air Force One
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Niemcy zbroją się na potęgę, ale brakuje im żołnierzy
Polityka
Nancy Pelosi pożegna się z Kongresem. Zasiada w nim od niemal 40 lat
Polityka
Największe lotniska USA mają obsługiwać mniej lotów. To skutek shutdownu
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Gwiazda ruchu MAGA zaczyna dystansować się od Donalda Trumpa. Dlaczego?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama