Reklama
Rozwiń
Reklama

Mateusz Morawiecki obok Jarosława Kaczyńskiego na posiedzeniu rządu. "Dwie osoby na miejscu premiera"

Na wtorkowym posiedzeniu rządu miejsce u szczytu stołu obrad, obok premiera Mateusza Morawieckiego, zajął wicepremier Jarosław Kaczyński. Zaskoczenia nie krył m.in. były premier, Leszek Miller.

Publikacja: 27.06.2023 14:32

Wtorkowe posiedzenie rządu

Wtorkowe posiedzenie rządu

Foto: KPRM

arb

"Kiedy zacząłem pełnić urząd Prezesa Rady Ministrów salę posiedzeń rządu ustanowiłem w miejscu w którym obrady odbywają się do dziś. Nigdy jednak na miejscu premiera nie było dwóch osób. Może to jakiś żart?" - napisał Miller na Twitterze.

Zdjęcie ilustrowało wtorkowe posiedzenie rządu. Tydzień wcześniej, w środę, do rządu, jako wicepremier wszedł Jarosław Kaczyński. Wraz z objęciem przez Kaczyńskiego funkcji wicepremiera stanowisko to stracili dotychczasowi wicepremierzy - Jacek Sasin, Mariusz Błaszczak, Piotr Gliński i Henryk Kowalczyk.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Polityka
Sondaż: Spada zaufanie do prezydenta Karola Nawrockiego
Polityka
Powrót SLD. Działacze z okresu świetności Sojuszu wracają do władzy
Polityka
Radosław Sikorski: Prezydent nie jest upoważniony do mówienia w imieniu całej Polski
Polityka
Sondaż. Koalicja Obywatelska na prowadzeniu, ale rządzić by mogła koalicja opozycji
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama