Reklama

Tusk przedstawił szefową sztabu Koalicji Obywatelskiej

Podczas spotkania z sympatykami Koalicji Obywatelskiej lider PO Donald Tusk ogłosił start kampanii wyborczej oraz przedstawił szefową sztabu KO. Została nią Wioletta Paprocka-Ślusarska.

Publikacja: 17.04.2023 00:24

Wioletta Paprocka-Ślusarska, szefowa sztabowa KO

Wioletta Paprocka-Ślusarska, szefowa sztabowa KO

Foto: PAP, Tomasz Gzell

amk

Wioletta Paprocka-Ślusarska jest radną IV, V i VI kadencji sejmiku mazowieckiego i kieruje gabinetem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

40-letnia Paprocka-Ślusarska pracowała wcześniej w MSWiA, Kancelarii Sejmu RP i Klubie Parlamentarnym PO.

Paprocka podziękowała za wybór i stwierdziła, że będzie to dla niej wyzwanie.

Nawiązała do faktu, że grała w piłkę ręczną w miejscowym klubie.  - Tylko drużynowo się zwycięża. Dlatego tę kampanię poprowadzimy wspólnie z posłankami i posłami, ale przede wszystkim z każdą Polką i każdym Polakiem - powiedziała.

Reklama
Reklama

Jak podaje portal NaTemat, który rozmawiał z pracownikami Ratusza na temat nowej szefowej sztabu KO, Paprocka-Ślusarska ma opinię niezastąpionej. Jest oceniana jako osoba odważna, kompetentna i kreatywna, ceni sie w niej pracowitość i szybkie podejmowanie decyzji.

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Zadośćuczynienie dla polskich ofiar wojny. Co proponowały Niemcy?
Polityka
Karol Nawrocki zawetował ustawę, za którą głosował Jarosław Kaczyński
Polityka
Marcin Przydacz o zadośćuczynieniach od Niemiec: Donald Tusk chce przyjmować na siebie odpowiedzialność
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Polityka
Donald Tusk zapowiada ponowne przyjęcie ustawy o rynku kryptowalut. „Szansa dla prezydenta”
Materiał Promocyjny
Nowa era budownictwa: roboty w służbie ludzi i środowiska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama