Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.05.2017 18:24 Publikacja: 06.05.2017 15:18
Małgorzata Kidawa-Błońska, Grzegorz Schetyna, Ewa Kopacz i Bartosz Arłukowicz na Marszu Wolności
Foto: PAP/ Jakub Kamiński
Marsz o godz. 14 wyruszył z pl. Bankowego, jego trasa wiedzie na pl. Konstytucji. Tam głos zabrać mają liderzy ugrupowań opozycyjnych.
"Ok. 9 tysięcy uczestników zgromadzenia rozpoczyna przemarsz z placu Bankowego na plac Konstytucji" - poinformowała na Twitterze warszawska policja. Dodała też, że przemarsz odbywa się bez incydentów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Szef MSZ Radosław Sikorski w rozmowie z RMF mówił o Sławomirze Cenckiewiczu, który zostać ma przyszłym szefem BB...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
33,3 proc. respondentów jest zdania, że minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski byłby lepszym premierem n...
W 2027 roku PiS stworzy rząd z Grzegorzem Braunem? Konfederacją? – To bardzo dużo czasu i nie będę wróżył – mówi...
Upadek na terenie Polski szczątków rakiety Falcon 9 firmy SpaceX spowodował reakcję dyplomatyczną na forum ONZ....
Straszenie migrantami zaczyna zagrażać bezpieczeństwu artystów i zwykłych turystów. Prawica podsyca antyimigranc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas