Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 28.05.2017 23:12 Publikacja: 28.05.2017 22:36
Andrzej Duda
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Prezydent pojawiał się w hotelu Belvedere wiele razy. Kilka razy towarzyszyła mu również pierwsza dama. Właściciele obiektu chwalili się na stronie internetowej, że Andrzej Duda w ubiegłym roku odwiedził ich dwa razy. Również w tym roku prezydent pojawił się w tym hotelu.
Z ustaleń tygodnika "Wprost" wynika, że hotel nie powinien przyjmować gości. Obiekt nie ma wymaganych pozwoleń na użytkowanie. Bezpieczeństwa przeciwpożarowego nie potwierdziła straż pożarna. Obawy w przypadku hotelu Belvedere nie są bezpodstawne. W 2014 roku ewakuowano z budynku 400 turystów, bo hotel płonął.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Dwa lata po wyborach 15 października 2023r. Polacy coraz częściej pytają, gdzie podziały się tamte emocje i nadz...
Wystawa w Sejmie z okazji 35-lecia stosunków dyplomatycznych Polski z Zakonem Maltańskim przyciągnęła dyplomatów...
Prawda jest taka, że gdzie się nie rozejrzeć to mamy do czynienia z kryzysem. Ten arcykryzys to kryzys finansów...
– Chcielibyśmy po 2027 roku nadal z naszymi partnerami współtworzyć rząd i miejmy nadzieję, że koalicjanci przez...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas