Reklama
Rozwiń
Reklama

Ryszard Petru: Taśmy mają przykryć temat Małgorzaty Sadurskiej

Ryszard Petru uważa, że dzisiejsza publikacja fragmentów rozmów z restauracji "Sowa i Przyjaciele" nie jest przypadkowa. Zdaniem lidera Nowoczesnej ma to przykryć temat kandydowania Małgorzaty Sadurskiej do zarządu PZU.

Aktualizacja: 09.06.2017 14:32 Publikacja: 09.06.2017 14:11

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Zmiany kadrowe w spółkach Skarbu Państwa, w tym wejście do zarządu energetycznej spółki Tauron b. ministra skarbu Aleksandra Grada to jeden z wątków na nagraniach z restauracji „Sowa & Przyjaciele”, które opublikowało dziś TVP Info.

Na nagraniach słychać głosy: ówczesnego ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego; b. rzecznika rządu Pawła Grasia; byłego już wtedy szefa Biura Ochrony Rządu, generała Mariana Janickiego; biznesmena Jerzego Mazgaja i księdza Kazimierza Sowy.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Wiemy, jak Polacy oceniają pozostanie Zbigniewa Ziobry na Węgrzech
Polityka
Karol Nawrocki podsumował 100 dni swojej prezydentury. „Nie oszczędzałem się”
Polityka
100 dni konfliktu Tusk–Nawrocki – Kaczyński z boku, Hołownia szuka nowej drogi
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Nieoficjalnie: Karol Nawrocki chce znów zwołać Radę Gabinetową
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama