Reklama

Chamenei grozi Izraelowi. Ambasada odpowiada GIF-em

Najwyższy przywódca duchowy Iranu Ajatollah Ali Chamenei wpisem na Twitterze wywołał burzę. Ambasada Izraela odpowiedziała w dość specyficzny sposób.

Aktualizacja: 06.06.2018 11:21 Publikacja: 06.06.2018 11:14

Chamenei grozi Izraelowi. Ambasada odpowiada GIF-em

Foto: Twitter

adm

"Nasze stanowisko przeciwko Izraelowi jest niezmienne. Izrael jest złośliwym nowotworowym guzem w regionie Azji Zachodniej, który musi zostać usunięty i wyeliminowany: jest to możliwe i to się wydarzy" - napisał na Twitterze były prezydent Iranu.

Ambasada Izraela, odpowiadając na wpis, wykazała się dużym dystansem, dodając do swojego postu żartobliwego gifa. Zobaczyć można na nim aktorkę Rachel McAdams w filmie "Wredne dziewczyny”. Mówi ona do bohaterki granej przez Lindsay Lohan: "Dlaczego masz taką obsesję na moim punkcie?” - podaje natemat.pl.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
Co usłyszy szef chińskiego MSZ? Xi ma przekonać Łukaszenkę, by przestał nękać Polskę
Polityka
Mikoła Statkiewicz. Białoruski opozycjonista ze stali
Polityka
Rubio komentuje wtargnięcie rosyjskich dronów: Nie wiadomo, czy miały trafić do Polski
Polityka
Kim jest Tyler Robinson, podejrzany o zabójstwo Charliego Kirka
Polityka
Wyznawcy Charliego Kirka ostrzegają Amerykanów: Opłakujcie go należycie, bo inaczej...
Reklama
Reklama