Reklama
Rozwiń
Reklama

Postapokaliptyczna Polska w spocie kandydata KO. Cel: Uwolnij orła

Kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu Jacek Pająk zamieścił w internecie spot wyborczy. Na nagraniu walczy w grze komputerowej z "zombie PiS-u"

Aktualizacja: 01.10.2019 15:18 Publikacja: 01.10.2019 15:04

Postapokaliptyczna Polska w spocie kandydata KO. Cel: Uwolnij orła

Jacek Pająk to kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. Startuje z trzeciego miejsca w okręgu 15. Wczoraj w sieci zamieścił spot wyborczy, który przedstawia grę "Uwolnij Orła".

- Polska w ruinie. Obiecali i zrobili. W dodatku gdzie spojrzeć - tam potwory - mówi kandydat podczas rozgrywki, w której przeciwnikami są zombie symbolizujący m.in. "deformę sądownictwa, pełzający autorytaryzm czy pazerność i chciwość władzy".

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Radosław Sikorski o wysadzeniu torów: To akt terroru państwowego
Polityka
Kluzik-Rostkowska: Drugi etap wojny hybrydowej. Może dojść np. do zamachu na polityka
Polityka
Tusk kontynuuje kosztujący miliardy program Morawieckiego. Chodzi o emigrantów
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Jest decyzja premiera ws. wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CHARLIE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama