Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 16.10.2016 07:16 Publikacja: 15.10.2016 21:02
Foto: Fotorzepa, Piotr Woźniak
Szef MON w Telewizji TRWAM poinformował również, iż są w tym kierunku prowadzone już negocjacje.
Warto zauważyć, że ukraiński przemysł wojskowy od dawna zmaga się z potrzebą modernizacji floty śmigłowcowej własnymi środkami. Polska z kolei zmaga się z doprowadzeniem do sfinalizowania zakupu dla wojska nowych śmigłowców.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W piątek szef MSZ weźmie udział w inauguracji nowego ruchu polityczno-społecznego, w Tatrach spotka się ze swoim...
- Największym problemem w dyskusji o nocnej prohibicji w Warszawie jest upolitycznienie tego tematu – mówił w po...
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński domaga się przeniesienia lokalizacji Ambasady Federacji Rosyjs...
Są wyniki najnowszego sondażu preferencji partyjnych United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. W porównaniu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas