Reklama

Suski wygrał z Kukizem w trybie wyborczym

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski wygrał w trybie wyborczym z Pawłem Kukizem, który sugerował, że polityk, posługując się telefonem Huawei mógł paść ofiarą podsłuchów.

Aktualizacja: 10.10.2019 14:03 Publikacja: 10.10.2019 13:32

Suski wygrał z Kukizem w trybie wyborczym

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

amk

Suski pozwał Pawła Kukiza za słowa, które padły m.in. w Onecie, a potem podczas rozmowy z Jackiem Nizinkiewiczem w #RzeczyoPolityce w tv.rp.pl.

Kukiz powiedział wówczas, że "na posiedzenia Komisji ds. Służb przychodził z telefonem Huawei, darowanym mu przez delegację chińską”, sugerując, że Suski mógł paść ofiara podsłuchów.

Suski już wcześniej zapewniał, że ofiarą podsłuchów paść nie mógł, bo z telefonu w ogóle nie korzystał i pozwał Kukiza w trybie wyborczym.

Dziś poinformował na Twitterze, że sąd przyznał mu rację. "Nie ma zgody na szerzenie kłamstwa" - napisał.

Reklama
Reklama

Kukiz wyrokiem sądu musi opublikować na własny koszt na portalu Onet.pl sprostowania. Ma na to 12 godzin.

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Polacy porównali Karola Nawrockiego i Andrzeja Dudę. Wyniki sondażu
Polityka
Polska 2050 na spotkaniu u prezydenta. Hennig-Kloska: Mówiłam, że nie widzę sensu
Polityka
Sondaż: Czy Szymon Hołownia powinien nadal kierować Polską 2050? Znamy zdanie Polaków
Polityka
Andrzej Duda: warto wydać miliard dolarów i mieć głos w Radzie Pokoju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama