Reklama

#RZECZoPOLITYCE: Jan Śpiewak, Katarzyna Lubnauer, Bartłomiej Radziejewski

W poniedziałkowym wydaniu programu #RZECZoPOLITYCE gośćmi Michała Kolanki będą radny Śródmieścia Jan Śpiewak, posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oraz redaktor naczelny Nowej Konfederacji Bartłomiej Radziejewski.

Aktualizacja: 18.09.2017 06:52 Publikacja: 17.09.2017 16:19

#RZECZoPOLITYCE: Jan Śpiewak, Katarzyna Lubnauer, Bartłomiej Radziejewski

Z Janem Śpiewakiem porozmawiamy o nowym planie zagospodarowania dzielnicy Śródmieście, nowych wieżowcach i kontrowersjach wokół nich, rozwoju Warszawy, komisji reprywatyzacyjnej i kampanii w Warszawie.

 

 

 

Katarzynę Lubnauer zapytamy o to, co z reformą sądownictwa po spotkaniu z Andrzejem Dudą, a także o relacje w opozycji i dalsze plany Nowoczesnej.

Reklama
Reklama

 

 

Z Bartłomiejem Radziejewskim porozmawiamy o sytuacji obozu władzy na starcie nowego sezonu i powodach utrzymującego się tak wysokiego poparcia mimo np. sprawy billboardowej.

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Okrągły Stół znika z Pałacu Prezydenckiego. Nawrocki: Dziś skończył się w Polsce postkomunizm
Polityka
Prof. Andrzej Nowak: Jeśli PiS wygra w 2027 roku, to będzie moment na zmianę pokoleniową
Polityka
O co i z kim walczy Adam Glapiński? Znamy kulisy konfliktu w NBP
Polityka
Nowy ranking zaufania: Karol Nawrocki na czele, Jarosław Kaczyński jak Grzegorz Braun
Materiał Promocyjny
Działamy zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama