Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.07.2025 17:45 Publikacja: 15.05.2023 10:48
Foto: Adobe Stock
O zdarzeniu, do którego doszło w poniedziałek rano, informuje portal gorzowianin.com.
Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie skierowano karetkę pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nocny pościg, policyjna interwencja, potrącony funkcjonariusz, ucieczka przez pola i finał pod masztem telekomun...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
150 policyjnych kontrterrorystów ma doskonalić swoje reakcje w sytuacji ataków hybrydowych. Pieniądze wyłoży Uni...
W piątek wieczorem na warszawskim lotnisku Chopina agenci CBA zatrzymali byłego komendanta głównego policji Zbig...
W połowie stycznia pod jednym z wpisów szefa WOŚP, Jerzego Owsiaka pojawił się komentarz „giń człeku”. Błyskawic...
Trzeba powstrzymać napaści na policjantów – apelują funkcjonariusze z krajów unijnych i ślą petycję do Parlament...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas