Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 21.08.2025 18:57 Publikacja: 08.07.2022 17:00
Foto: materiały prasowe
Świat nocnych koszmarów rządzi się swoimi prawami, które nie przypominają tych z rzeczywistości. Przypomina o tym gra „Koty”, wydana w popularnej serii „Sny”. Tym razem tytułowe zwierzaki występują w czterech kolorach: niebieskim, żółtym, zielonym i różowym. Są też złowieszcze kruki i jokery, a w wariancie rozszerzonym ćmy, nietoperze, sowy i smok.
Gra przeznaczona jest dla grupy od dwóch do siedmiu osób. Przeciętna partia trwa kwadrans, więc nie sposób się znudzić. Tym bardziej że dzięki sporej losowości rozgrywka za każdym razem przebiega w nieco inny sposób.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Nawet przy terytorialnych ustępstwach Kijowa zawieszenie broni na ukraińskim froncie przyniosłoby Moskwie tyleż...
Książka szkockiego pisarza, poety i redaktora R. T. Andersona przypomina przepisy sprzed 200 lat i pokazuje, co...
Serialowa Polska kryminałem stoi. „Langer” przypomina jednak, że nie wszystkie produkcje są udane.
Lato tego roku nie jest w Polsce uciążliwe, ale na świecie będzie coraz bardziej gorąco i sucho. Potwierdza to „...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas