Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.10.2018 18:48 Publikacja: 12.10.2018 15:00
Foto: materiały prasowe
Historyjka jest prosta. Dziennikarz śledczy Brock (Tom Hardy) trafia do laboratorium należącego do bogatego wizjonera prowadzącego eksperymenty na ludziach. Tam zostaje zaatakowany przez pochodzący z kosmosu symbiont i jako osobnik „skażony" staje się wrogiem numer jeden siepaczy wspomnianego biznesmena. Tyle że symbiont nie przypomina zwykłego pasożyta. To inteligentna istota gwarantująca Brockowi olbrzymią siłę, zręczność i szybkość... W dodatku wiecznie głodna i mająca słabość do świeżych ludzkich głów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Film „Zniknięcia” okazał się przyjemnym horrorem. Historia zaginięcia dzieci, które pewnego dnia wyszły z domu i...
W powieści Elżbiety Cherezińskiej Chrobry przedstawiony jest jako swój chłop, co to i wypić, i pochędożyć lubi....
„Przyjaciele muzeum” to lektura długa i żmudna. Nie przynosi, niestety, adekwatnej satysfakcji czytelniczej.
„Mafia: The Old Country” funduje wycieczkę na Sycylię z początków XX w.
„Lato 69” nie jest wyłącznie sprośną komedią młodzieżową, choć kilku pikantnych scen faktycznie tu nie brakuje.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas