Rzecznik MZ: Dziś ponad 2000 nowych zakażeń koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia nie podaje planu wprowadzania obostrzeń związanych z koronawirusem, ponieważ "na razie nikt go nie zamierza wdrażać" - przekazał w Radiu Plus rzecznik resortu Wojciech Andrusiewicz.

Publikacja: 07.10.2021 09:14

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

zew

W codziennym komunikacie w środę Ministerstwo Zdrowia informowało o 2 085 nowych przypadkach koronawirusa SARS-CoV-2 i śmierci 33 osób zakażonych, w tym 3 na COVID-19. Ile zakażeń będzie w dzisiejszym raporcie?

- Będzie podobnie, ponad 60 proc. więcej niż tydzień temu. Trzeba być przygotowanym, że ponad dwa tysiące dzisiaj nowych zakażeń będzie zaraportowanych - powiedział w Radiu Plus rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Ochrona zdrowia
Łukasz Jankowski, NIL: Po 2032 roku będziemy kształcić więcej lekarzy niż potrzeba
Ochrona zdrowia
Szpital nie powinien zarabiać
Ochrona zdrowia
NFZ to najtańszy płatnik publiczny w Europie, ale nie ma powodów do dumy
Ochrona zdrowia
Wiceprezes NFZ: Popieram częściowe zamrożenie płac w ochronie zdrowia
Ochrona zdrowia
Opieka koordynowana na pół gwizdka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama