Za zarządzanie i komercjalizację centrum handlowego w Mielcu odpowiada międzynarodowa firma doradcza CBRE. Galeria Navigator oferuje dziś 25 tys. mkw. Na tej powierzchni jest zlokalizowanych niemal 80 sklepów, punktów handlowych i usługowych, hipermarket E.Leclerc i kino Cinema 3D.

- To jedyne duże, nowoczesne i rodzinne centrum handlowe, które oferuje blisko 30 lokali z modą, obuwiem i galanterią skórzaną, a także drogerie, sklepy z elektroniką oraz siłownię - podają przedstawiciele CBRE. - Galeria Navigator powstała we wschodniej części miasta, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej DW875 z ul. Powstańców Warszawy.

Centrum zostało otwarte w 2016 roku. - Liczba klientów odwiedzających galerię systematycznie rośnie - podkreślają przedstawiciele CBRE. - W ostatnim czasie w centrum zostały otwarte sklepy marek Carry, Lee Wrangler, Monnari, Tatuum, Deichmann i New Yorker. Działalność rozpoczęła także Restauracja Szwejk i lokal z bielizną pod szyldem Triumph. Obecnie obiekt jest w pełni skomercjalizowany.

- Najemcy Galerii Navigator są zadowoleni z obrotów w swoich lokalach, deklarują także zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię handlową - komentuje Kacper Łycyniak z CBRE. - Dlatego też część z dotychczasowych lokali zostanie powiększona tak, aby sprostać zapotrzebowaniu klientów Navigatora. Plany rozbudowy centrum o nowe funkcje oraz powiększenie dotychczasowych lokali wpisują się w potrzeby firm, jak i mieszkańców miasta i okolic. Dzięki zmianom centrum handlowe zyska ok. 4 tys. mkw. dodatkowej przestrzeni, dzięki której kolejne marki, ciekawe dla mielczan i innych mieszkańców regionu, będą mogły zagościć w obiekcie.

Po rozbudowie powierzchnia najmu Galerii Navigator wyniesie ok. 29 tys. tys. mkw.. Liczba lokali, które zostaną powiększone, nie została jeszcze potwierdzona z uwagi na toczące się rozmowy z kolejnymi najemcami. Na terenie obiektu, w odległości ok. 20 m, od galerii jest stacja paliw.