Nad Motławą. Tak będzie wyglądać kompleks w sercu Gdańska

W inwestycji Nad Motławą Budlex zaoferuje ok. 100 mieszkań.

Publikacja: 13.01.2024 15:45

Nad Motławą - gdańska inwestycja spółki Budlex

Nad Motławą - gdańska inwestycja spółki Budlex

Foto: Mat.prasowe

Inwestycja Nad Motławą to dwa odrębne budynki zlokalizowane na osobnych działkach, budowane na podstawie osobnych pozwoleń na budowę.

Także na wynajem

Pierwszy etap rozpocznie się w tym kwartale. Start budowy mieszkań z drugiej części deweloper, spółka Budlex, zapowiada na czerwiec 2024 roku. Łącznie powstanie ok. 100 mieszkań o powierzchni od 26 do 135 mkw. oraz kilka lokali usługowych (w tym lokal fitness) o powierzchni od 82 do 141 mkw.

Do części mieszkań przynależą nawet ponad 100-metrowe tarasy.

- Te mieszkania w sercu miasta są adresowane do młodych osób, ale też do inwestorów poszukujących lokali z prestiżowymi adresami – mówią przedstawiciele spółki Budlex, dewelopera budynku Nad Motławą. – Można je skierować i na rynek najmu turystycznego, i długoterminowego.

Działki w specjalnych miejscach

Filip Friedmann, większościowy udziałowiec i członek zarządu firmy Budlex, komentuje, że jego firma inwestuje w miejscach, które są ikonicznymi punktami miast. - Szukamy działek w takich miejscach jak teren nad Motławą w Gdańsku czy Brdą w Bydgoszczy – mówi.

Budlex to ogólnopolski deweloper z niemal 40-letnim doświadczeniem. Ma w portfolio 9,3 tys. wybudowanych mieszkań w kilkudziesięciu różnych lokalizacjach Bydgoszczy, Torunia, Warszawy i Olsztyna. Nowe inwestycje powstają m.in. w Gdańsku.

Nieruchomości
Cityflow II z generalnym wykonawcą
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Nieruchomości
Ogrody Geyera Apartamenty, czyli Atal na Piotrkowskiej
Nieruchomości
Lofty w łódzkiej Fuzji
Nieruchomości
Przewóz 42 do wzięcia
Nieruchomości
Na Opoczyńskiej. Kameralnie we Wrocławiu