Ogrody Geyera Apartamenty, czyli Atal na Piotrkowskiej

Ogólnopolski deweloper rozpoczyna w Łodzi wieloetapową inwestycję. Do sprzedaży trafiło ponad 120 mieszkań.

Publikacja: 03.01.2024 13:13

Podzielone na etapy osiedle Ogrody Geyera Apartamenty powstanie zachodniej stronie najsłynniejszej ł

Podzielone na etapy osiedle Ogrody Geyera Apartamenty powstanie zachodniej stronie najsłynniejszej łódzkiej ulicy – Piotrkowskiej

Foto: Mat.prasowe

 Podzielone na etapy osiedle Ogrody Geyera Apartamenty powstanie po zachodniej stronie najsłynniejszej łódzkiej ulicy – Piotrkowskiej.

Od kawalerek po pięć pokoi

Stworzony przez architektów Atalu projekt nawiązuje do przemysłowych tradycji miasta. Elewacje budynków będą wykończone płytkami klinkierowymi w kolorze naturalnej cegły i tynkiem w odcieniach szarości.

W pierwszej części łódzkiej inwestycji powstaną trzy budynki (od czterech do siedmiu kondygnacji), w których zaplanowano 397 mieszkań o powierzchni od 28 do 110 mkw. – od kawalerek po lokale z pięcioma pokojami. Na parterach znajdą się lokale usługowe.

Do sprzedaży trafiło 121 mieszkań i cztery lokale usługowe z pierwszego budynku. Ceny mieszkań wahają się od 9,4 do 14 tys. zł za mkw. w stanie deweloperskim. Atal oferuje też trzy pakiety wykończenia wnętrz – do metra mieszkania w zależności od standardu trzeba dopłacić minimum 1 tys. zł.

Powrót do przeszłości

- Ten projekt to fascynująca podróż w czasie, aż do XIX wieku, kiedy to rytm dnia wyznaczał stukot włókienniczych maszyn – opowiadają przedstawiciele dewelopera. Dziś pofabryczne tereny odradzają się na nowo.

- To inwestycja o szczególnym dla nas znaczeniu, między innymi ze względu na jej lokalizację, skalę i rangę – mówi cytowana w komunikacie Angelika Kliś, członkini zarządu spółki Atal. – Duży teren pozwala na zrealizowanie nowoczesnej inwestycji, która nada temu ważnemu historycznie obszarowi nowy mieszkaniowy charakter. Łódź jest dla nas bardzo atrakcyjnym inwestycyjnie miastem – podkreśla.

Dodaje, że Ogrody Geyera Apartamenty dzieli kilkuminutowy spacer od takich punktów miasta jak Biała Fabryka, Łódzki Park Kultury Miejskiej, Hala EXPO czy OFF Piotrkowska.

Atal inwestuje w Łodzi od 2007 roku. W tym mieście deweloper wybudował do tej pory niemal 5 tys. mieszkań.

Nieruchomości
Lofty w łódzkiej Fuzji
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Nieruchomości
Przewóz 42 do wzięcia
Nieruchomości
Na Opoczyńskiej. Kameralnie we Wrocławiu
Nieruchomości
Atal rośnie w Trójmieście
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Nieruchomości
Gocław. Park Skandynawia na ostatniej prostej