Atal rośnie w Trójmieście

Ogólnopolski deweloper wybuduje osiedle przy ul. Apollina w gdańskich Kowalach. Ceny mieszkań zaczynają się od 8,7 tys. zł za mkw.

Publikacja: 11.12.2023 17:32

W pierwszym etapie osiedla przy ul. Apollina w Gdańsku Atal zaplanował pięciokondygnacyjny budynek z

W pierwszym etapie osiedla przy ul. Apollina w Gdańsku Atal zaplanował pięciokondygnacyjny budynek z 60 mieszkaniami

Foto: Mat.prasowe

W pierwszym etapie osiedla przy ul. Apollina w Gdańsku Atal zaplanował pięciokondygnacyjny budynek z 60 mieszkaniami o powierzchni od 31 do 76 mkw. Powstaną też komórki lokatorskie i hala garażowa.

Także pod klucz

Ceny mieszkań wahają się od 8,7 do 9,7 tys. zł za mkw. w stanie deweloperskim. Atal oferuje też pakiety wykończeniowe (Basic, Optimum i Premium): do metra lokalu, w zależności od standardu, trzeba dopłacić od 1 do 1,5 tys. zł.

Do mieszkań na parterach przynależą prywatne ogródki.  Zakup lokali na gdańskim osiedlu można sfinansować tanim kredytem na 2 proc.

Zielone tereny

Osiedle powstanie w sąsiedztwie terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Niedaleko są przedszkola, szkoły, centrum handlowe i przystanki komunikacji miejskiej.

- A w zaledwie 30 minut można się znaleźć w historycznym sercu Gdańska, spacerować nad Motławą albo relaksować się na plaży w Brzeźnie – mówią przedstawiciele dewelopera.

W obecnej ofercie Atalu są mieszkania w aglomeracji śląskiej, w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Nieruchomości
Rêve we Włochach
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Nieruchomości
Archicom na zakupach w Łodzi
Nieruchomości
SGI rozwija się we Włochach
Nieruchomości
GH Development idzie na Włochy. Potem na regiony
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Nieruchomości
Lumea 3 z generalnym wykonawcą