- To potwierdzenie, że wszystkie pięć biurowców, które tworzą Quattro Businnes Park, spełniają globalne standardy w zakresie odporności i jakości infrastruktury przewodowej oraz sieci bezprzewodowej – mówią przedstawiciele firmy Globalworth, która jest właścicielem i zarządcą obiektu.

Quattro Business Park to kompleks biurowy przy al. gen. Bora-Komorowskiego, w rejonie ronda Polsadu w Krakowie. Pięć biurowców oferuje 66 tys. mkw. powierzchni. Na podziemnym i nadziemnym parkingu jest 1,3 tys. stanowisk. Na terenie kompleksu oraz w jego najbliższej okolicy są punkty handlowo-usługowe.

Obiekt ma certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent, WELL Health-Safety Rating. Korzysta z odnawialnych źródeł energii. Teraz uzyskał globalny certyfikat WiredScore Platinum.

- Wraz ze wzrostem roli technologii w miejscu pracy, łączność cyfrowa staje się dla firm coraz ważniejsza – mówią przedstawiciele Globalworth. - Nowe biurowce są coraz bardziej zaawansowane technologiczne i dostarczają innowacyjne rozwiązania najemcom i ich pracownikom. Quattro Business Park, powstał osiem lat temu, a mimo to spełnia światowe standardy w obszarze technologii, czego potwierdzeniem certyfikat WiredScore Platinum.