Wydma&Las powstaje w Jastarni, na granicy z Juratą, w sąsiedztwie sosnowego lasu i plaży. Inwestorem jest Euro Styl, spółka z Grupy Dom Development. Pierwsza część tego kompleksu turystycznego - Wydma - z 59 apartamentami na wynajem otwiera się dla gości. Lokale mają dwa –, trzy pokoje (39- 74 mkw. powierzchni). Do lokali na parterze są przypisane ogródki, a do apartamentów na wyższych kondygnacjach duże loggie i tarasy.  Wszystkie lokale w Wydmie są już sprzedane. Można je już wynajmować np. na wakacje.

- Lokalizacja 200 m od otwartego morza, nieco na uboczu turystycznego zgiełku. Do tego w pełni wyposażone lokale i bogata infrastruktura dostępna tylko dla gości kompleksu – wskazuje atuty Tomasz Albrycht, dyrektor działu apartamentów serwisowanych w spółce Euro Styl.

Wydma i Las wraz z przynależnym do nich terenem rekreacyjnym stworzą kompleks turystyczny o funkcji hotelowej ze 119 apartamentami. Właściciele lokali mogą je oddać w zarządzanie spółce Your Destination lub pozostawić do własnego użytku.

Las – druga, powstająca część kompleksu, to trzy budynki z apartamentami o powierzchni od 30 do 108 mkw.

Apartamenty Wydma&Las są lokalami użytkowymi przeznaczonymi na wynajem.