Reklama

Bohema - Strefa Praga wzięta. Czas na Warzelnię

Okam zakończył sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji na terenach po dawnej fabryce Pollena Uroda w Warszawie. Firma rozpoczyna rewitalizację budynku Warzelnia.

Publikacja: 13.06.2023 16:32

Bohema - Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej w Warszawie

Bohema - Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej w Warszawie

Foto: Mat. prasowe

aig

W pierwszym etapie inwestycji Bohema – Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej w Warszawie Okam wybudował trzy budynki z 303 mieszkaniami. Drugi etap to cztery budynki mieszczące 270 lokali. Wszystkie bloki są już oddane do użytku.

Ostatnim sprzedanym mieszkaniem z drugiego etapu inwestycji był lokal o powierzchni ponad 117 mkw., zlokalizowany na szóstym piętrze, do którego przynależą dwa balkony.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
GH Development rośnie w Warszawie
Nieruchomości
Nowe mieszkania na Bemowie
Nieruchomości
Legnicka Residence już na rynku
Nieruchomości
Młyny Gdańskie na mecie
Nieruchomości
Metro Art 4 do wzięcia
Reklama
Reklama