Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.10.2025 07:44 Publikacja: 05.09.2022 18:11
Foto: Mat.prasowe
Forest to najnowszy ukończony obiekt HB Reavis. Kompleks o łącznej powierzchni 78 tys. mkw. powstał przy ulicy Burakowskiej w Warszawie. W obiekcie pracują już pierwsi najemcy. Kolejne firmy są w trakcie przeprowadzki. Biura otworzą tam Bank Pekao, Leroy Merlin, Nielsen Media Services, Infor, PUMA, AmeriGas, Sweco, Husqvarna i Vorwerk. Lokale usługowe wynajęły w kompleksie m.in. centrum medyczne, przedszkole, piekarnia, salon meblowy.
Servier - międzynarodowa grupa farmaceutyczna – w Polsce jest obecna od 30 lat. Jej pracownicy wprowadzą się na piąte piętro biurowca.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Nowa marka elastycznych powierzchni biurowych weszła do biurowca Format w Gdańsku. Collab pojawi się w kolejnych...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Popyt na elastyczne biura rośnie. W pierwszym półroczu operatorzy wynajęli więcej powierzchni flex niż w całym 2...
Stare centra handlowe i stare biurowce będą się mogły zamieniać w budynki mieszkalne. Rząd jest na tak. A rynek?
Popyt na powierzchnie do pracy rośnie. Dużym placem budowy biurowców są regiony.
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Deweloper kupił 15-kondygnacyjny budynek przy ul. Skierniewickiej na warszawskiej Woli. Renaissance Tower oferuj...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas