Aktualizacja: 27.01.2017 10:13 Publikacja: 27.01.2017 09:48
Foto: Rzeczpospolita
Kto rządzi rynkiem wynajmu przestrzeni biurowej? Deweloperzy? Klienci? A może agenci? W tej kwestii nie może być wątpliwości. Przy rynku podażowym deweloperzy stają się petentami. Rządzi klient i ten, kto go reprezentuje, czyli profesjonalny, elastyczny, a przede wszystkim skuteczny agent. To właśnie on musi mieć świetne rozeznanie w już dostępnej i przyszłej ofercie. Musi jak linoskoczek poruszać się między propozycjami cenowymi. W mig rozpoznawać, a nawet kształtować, potrzeby zleceniodawcy, podpowiadać mu rozwiązania, lokalizacje czy koncepcje przestrzenne.
Praca w pełnym bodźców biurze utrudnia koncentrację i zmniejsza produktywność. Rozwiązaniem jest lepsze zarządzanie otoczeniem, które wspiera skupienie i efektywność.
Suzuki Vitara jest dostępna w odmianach Mild Hybrid i DualJet Hybrid z technologią Strong Hybrid. Tłumaczymy, jakie są różnice między tymi wersjami i którą z nich dla siebie wybrać.
Po roku bez programu dopłat do kredytów rynek się wreszcie uspokaja, ceny przestały rosnąć i miejmy nadzieję, że mieszkania przestaną być postrzegane jako dobro inwestycyjne. Trzeba rozwijać budownictwo społeczne – mówi Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, ministra funduszy i polityki regionalnej.
Cudzoziemcy kupują 15 proc. nieruchomości w Hiszpanii, a ci spoza UE, których miałby objąć podatek, to kropla – mówi Agnes Marciniak-Kostrzewa, założycielka agencji nieruchomości Agnes Inversiones w Marbelli.
Średnia cena nowych dwupokojowych mieszkań w Warszawie to 17,9 tys. zł za mkw. W Łodzi wystarczy ok. 11,6 tys. zł.
Klienci Warty mają możliwość leczenia nowotworów przy użyciu najnowocześniejszych metod na świecie. Ubezpieczenie Leczenie za granicą Plus może pokryć związane z tym koszty nawet do 2 mln euro.
Segment popularny w zapaści, jest popyt na lokale z wyższej półki. Bez cięć stóp i bez programu dopłat – tak pozostanie.
Poprzez innowacje, elastyczność i zrozumienie potrzeb lokalnych rynków możemy nie tylko sprostać oczekiwaniom konsumentów, ale także inspirować innych do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i efektywności biznesowej
Ten tydzień na rynkach przyniósł wyraźne umocnienie złotego, zarówno względem euro, dolara, jak i franka. Czy w kolejnym będzie podobnie?
Złoty kontynuuje szarżę. W piątek wyraźnie tanieje dolar. Amerykańskiej walucie nie posłużyły wypowiedzi Donalda Trumpa.
W ubiegłym roku deweloperzy ukończyli budowę 530 tys. mkw. powierzchni handlowej. To najlepszy wynik od 2015 r. – podaje firma doradcza Cushman & Wakefield.
Złoty imponuje siłą. Kurs euro jest najniższej od ponad pięciu lat. Skąd ten ruch?
W 2024 r. rynek wyraźnie odbił dzięki obniżkom stóp w eurozonie i USA. Uwagę zwraca spory udział polskich inwestorów w transakcjach.
O wspólnocie praktyków, która pozwala się prawnikom usłyszeć, i holistycznym spojrzeniu na konflikt, które ma ułatwić rozwiązywanie sporów.
W wyniku audytu prokuratura będzie miała naprawdę dużo do roboty i przykre jest tylko to, że w sprawach, w których sama naruszyła prawo.
Dekada wystarczyła, aby prawnicy przekonali się do popularności.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas