Łódzką inwestycję prowadzi spółka Atal. W drugim etapie osiedla Chojny Park deweloper wybuduje pięć budynków z 236 mieszkaniami. Ceny mkw. mieszkań wahają się od 4,5 do 4,7 tys. zł. Najdroższe są lokale na najwyższej kondygnacji. Pierwsi klienci mogą liczyć na promocyjne ceny - metr lokalu deweloper sprzeda im taniej o 200 zł.

W drugiej części osiedla klienci mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 33 do 102 mkw. - od dwóch do czterech pokoi. W podziemnych halach garażowych i na zewnątrz Atal zaplanował 244 stanowisk. W sumie osiedle będzie się składać z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Do każdego lokalu będzie przynależeć przynajmniej jeden balkon lub taras, a do mieszkań na parterach są przypisane prywatne ogródki.

Na osiedlu będą tereny zielone i cztery place zabaw. - Chojny Park powstaje przy ulicach Rolniczej oraz Kurczaki. Ta cicha i spokojna okolica zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Na ulicę Piotrkowską można się dostać samochodem w dziesięć minut, a do łódzkiej Manufaktury w niecałe 20 - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Szybkie przemieszczanie się po mieście umożliwi również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Niedaleko jest dworzec kolejowy Łódź Chojny. Przyszli mieszkańcy osiedla będą też mogli korzystać z położonych nieopodal parków i terenów rekreacyjnych.

- Sprzedaż mieszkań w naszych łódzkich osiedlach od początku roku intensywnie wzrasta. W pierwszym półroczu nabywców znalazły tam 103 mieszkania. To najlepszy wynik firmy w historii działalności w Łodzi - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w firmie Atal.

Chojny Park to niejedyna propozycja tej firmy na łódzkim rynku. Nadal można kupować mieszkania na osiedlu Nowe Polesie Apartamenty, które ma już pozwolenie na użytkowanie. Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne.

Planowany termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji to koniec 2015 roku. Zakończenie budowy drugiego etapu Chojny Park deweloper przewiduje na koniec 2016 roku.