Trzy pierwsze osoby, które wyślą zgłoszenie na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail] dostaną dwa kody. Jeden z nich mogą dać w prezencie bliskiej osobie. Kody wraz z instrukcją wyślemy mejlem.

[b]Strat konkursu środa 21 października, godz. 12.00. W temacie proszę wpisać tytuł audiobooka.[/b]

[b]Znamy już zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b]

"Tysiąc wspaniałych słońc" to jedna z najlepiej ocenianych najchętniej czytanych powieści 2007 roku. Bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata, sprzedany w imponującej ilości ponad 10 milionów egzemplarzy.

Poprzednia książka Khaleda Hosseiniego zatytułowana Chłopiec z latawcem także zdobyła niebywałą popularność, a ostatnio została zekranizowana przez Marca Forstera.

Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć wieku, są dzieje dwóch kobiet, które zrządzeniem losu poślubią tego samego mężczyznę, despotycznego Rasheeda.

Mariam ma zaledwie 15 lat, kiedy zostaje wysłana do Kabulu, by zostać żoną szewca. Druga bohaterka, ambitna i wykształcona Laila, w wyniku wybuchu bomby traci całą rodzinę. Po traumatycznych przejściach dochodzi do siebie w domu Rasheeda i Mariam. Stopniowo między kobietami rodzi się trudna przyjaźń.

Audiobooka czyta Maria Peszek.

[link=http://audioteka.pl]audioteka.pl[/link]

Autopromocja
Już w środę. Tylko w prenumeracie rocznej

Poradnik specjalny: Polski Ład - jak rozliczyć się z fiskusem

Zaprenumeruj

[link=http://audioteka.pl/victoria,produkt.html]Zobacz co możesz wygrać za tydzień[/link]