Reklama
Rozwiń

Czarnek: Prawo do demoralizacji to nie jest prawo człowieka

- To nie myśmy zaczęli dyskusję i wojnę kulturową. Wywołali ją przedstawiciele lewicy i ruchu LGBT - ocenił Przemysław Czarnek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, pytany o swoją wypowiedź z kampanii przed wyborami prezydenckimi.

Aktualizacja: 02.09.2020 23:15 Publikacja: 02.09.2020 18:18

Czarnek: Prawo do demoralizacji to nie jest prawo człowieka

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

qm

- Skończmy słuchać o tych obrzydlistwach LGBT - powiedział w czerwcu Czarnek. Na antenie TVP Info apelował, by bronić rodziny przed „tego rodzaju” zepsuciem, deprawacją i niemoralnym powstępowaniem. - Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów, o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją - oświadczył.

Dowiedz się więcej: "Nie wolno demoralizować na ulicy". Czarnek tłumaczy swe słowa o LGBT

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Kraj
Metro nie kursuje od Słodowca do stacji Centrum. „Podejrzenie, że coś się pali”
Kraj
Jedyne Centrum Integracji Cudzoziemców na Mazowszu będzie działało w Warszawie
Kraj
Pociągi wracają na trasę M1 po awarii w metrze warszawskim
Kraj
Tęcza powróci na plac Zbawiciela. Projekt wybrano w Budżecie Obywatelskim przy czwartej próbie
Kraj
„Dwie wieże” jeszcze w grze, choć już bez prokurator Ewy Wrzosek