Jednym z nich jest policjant, drugim - mieszkaniec miasta. Pobity mężczyzna wbiegł do budynku policji, bo chciał schować się tam przed goniącymi go napastnikami. Jednego z nich zatrzymano.
Mieszkaniec Ciechanowa został zaatakowany przez czterech mężczyzn przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych.
Napadnięty zauważył, że w pobliżu znajduje się komenda policji, dlatego uciekał tam, by schronić się przed bijącymi.
Jednak za mężczyzną wbiegli jego oprawcy i tam bili dalej swoją ofiarę. Ich bójkę przerwała dopiero interwencja dyżurujących funkcjonariuszy.
W czasie szarpaniny jeden z policjantów został poszkodowany. Jednego z napastników, 41-latka udało się zatrzymać po krótkim pościgu.
Zatrzymany usłyszał zarzut pobicia. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był znany organom ścigania. Trzech pozostałych wciąż jest na wolności. Szukają ich policjanci.