Reklama
Rozwiń
Reklama

W chwili zatrzymania Michalczewski był pod wpływem kokainy

W grudniu ubiegłego roku Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję. Badania toksykologiczne wykazały, że były bokser w momencie zatrzymania był pod wpływem kokainy.

Publikacja: 08.05.2017 21:45

W chwili zatrzymania Michalczewski był pod wpływem kokainy

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Powodem miała być przemoc domowa oraz posiadanie narkotyków. Przy byłym bokserze policja zabezpieczyła 0,3 grama kokainy

Funkcjonariuszy miała wezwać żona boksera, Barbara z powodu przemocy w domu, ale później nie złożyła ona oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie. Czytaj więcej

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Nie tylko podatki i opłaty. Na czym zarabia Warszawa?
Kraj
Budżet Warszawy na 2026 r. Na co stołeczny ratusz wyda najwięcej pieniędzy?
Kraj
To on uratował pociąg przed wykolejeniem. Kim jest maszynista Kolei Mazowieckich?
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Kraj
„Rzecz w tym”: Sabotaż na torach – Rosja pokazuje, że jest gotowa pójść dalej
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama