Aktualizacja: 28.03.2024 16:32 Publikacja: 28.03.2024 13:04
Rafał Trzaskowski
Foto: PAP/Paweł Supernak
Największą zaletą warszawskiej debaty przed wyborami samorządowymi 2024 było pokazanie, że różnice światopoglądowe naprawdę w polityce miejskiej istnieją. Tyle tylko, że przebiegają zupełnie inaczej niż wzdłuż sporów głównych partii. „Hardkorową prawicę” reprezentowali więc w tej debacie Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler, stronę lewą Magdalena Biejat i Rafał Trzaskowki. Tymczasem kandydat PiS do tej debaty w ogóle nie pasował.
Afera związana ze sprzedażą działki pod inwestycje związane z CPK członkowi rodziny związanej z Dawtoną szkodzi...
Obecnie leki generyczne pozwalają łączyć w jednej tabletce dwie, a nawet trzy terapie. Prowadzimy przedsięwzięcia typu „tabletka w tabletce”, co jest innowacją, choć nie zawsze jest tak postrzegane – mówi Aneta Grzegorzewska, dyrektor korporacyjny i relacji zewnętrznych w Gedeon Richter Polska.
Dla premiera Donalda Tuska kultura – podobnie zresztą jak nauka – jest nieważna. To co najwyżej gadżet. Ważniejs...
Skrajna prawica nie będzie rządzić Holandią. Partia Wolność Geerta Wildersa przegrała wybory. Jeśli zwycięska D6...
Spotkanie Donalda Trumpa z Xi Jinpingiem w Busan to próba znalezienia wspólnej drogi prowadzącej do rozwiązywani...
To najszybciej rozwijający się segment kurierskiego rynku, który zmienia nie tylko handel detaliczny, ale i nasze przyzwyczajenia oraz wygląd miast.
A gdyby tak PiS i KO, zamiast korespondencyjnie sobie wymyślać od najgorszych, zaczęły się z siebie śmiać? Preze...
To program dla managerów, który łączy strategiczne spojrzenie na przyszłość zarządzania z konkretnymi narzędziami i umiejętnościami potrzebnymi do wykorzystania potencjału AI.
Masz aktywną subskrypcję? 
 Zaloguj się lub wypróbuj za darmo 
 wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas