Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.06.2016 22:00 Publikacja: 13.06.2016 22:00
Foto: 123RF
Na dwudniowej imprezie zaprezentowane będą m.in. badania i analizy rynku, odbędą się także dyskusje poświęcone rządowym planom funkcjonowania handlu. Zaplanowano warsztaty na temat najnowszych trendów oraz inspiracji dla opakowań marek własnych. W ramach warsztatów wystawcy wezmą udział w konkursie na najlepsze opakowanie marki własnej „Best Private Labels Packaging".
Swój udział w wydarzeniu potwierdziły duże sieci, m.in. Biedronka, Lidl, Tesco, Piotr i Paweł, Superpharm, Stokrotka, jak również Grupa Specjał i Krakowski Kredens.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump wezwał unijnych urzędników do nałożenia na Chiny i Indie karnych ceł w wysokości do 1...
Nasz model biznesowy jest taki, że to my mamy zarabiać – mówi Dariusz Miłek, główny akcjonariusz Grupy CCC.
Po dwóch porażkach w sądach niższej instancji prezydent USA Donald Trump ma już w środę ubiegać się o przyspiesz...
Komisja Europejska przedstawiła w środę Radzie wniosek o zawarcie umowy nie tylko o partnerstwie między UE a Mer...
W ostatnią niedzielę sierpnia sklepy będą otwarte, co związane jest z zakupami szkolnych wyprawek, choć nie tylk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas