Aktualizacja: 11.07.2016 13:55 Publikacja: 11.07.2016 13:30
Premier kanady Justin Trudeau i prezydent Ukrainy Petro Poroszenko
Foto: ROL
Podpisano je w obecności prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki i premiera Kanady Justina Trudeau, który jest w Kijowie z dwudniową wizytą.
- Ten nadzwyczaj ważny dokument podniesie kontakty handlowo-gospodarcze między naszymi państwami na nowy poziom - napisał na swym Facebooku wicepremier oraz minister rozwoju gospodarczego i handlu Stepan Kubiw, który podpisał porozumienie od strony ukraińskiej.
USA i Chiny osiągnęły porozumienie w sprawie ograniczenia deficytu handlowego, twierdzą urzędnicy amerykańscy. S...
Na wypadek fiaska negocjacji z Trumpem, Komisja Europejska tworzy warty 95 mld euro wykaz towarów importowanych...
Sekretarz skarbu Scott Bessent oraz przedstawiciel handlowy USA Jamieson Greer rozpoczęli spotkania w Genewie z...
Tuż przed zaplanowanymi na najbliższy weekend rozmowami przedstawicieli rządów Chin i USA Donald Trump poinformo...
W pierwszym kwartale policja zarejestrowała ponad 9,2 tys. przestępstw kradzieży, ale zanotowano również aż 57,2...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas