Reklama
Rozwiń

Allegro Smart jak Amazon Prime? To raczej żart

Gigant polskiego e-handlu uruchomił dziś nową usługę, którą już zaczęto określać rewolucją w branży e-commerce i porównywać z takim globalnym tuzem internetowej sprzedaży jak Amazon. Eksperci zalecają jednak ostrożność z ocenami.

Aktualizacja: 27.08.2018 22:15 Publikacja: 27.08.2018 16:15

Allegro Smart jak Amazon Prime? To raczej żart

Foto: Allegro.pl

– Porównanie Allegro Smart do Amazon Prime to raczej żart. W usłudze Prime mamy zdecydowanie więcej korzyści dla klienta, jak na prawdziwą usługę premium przystało. A Smart to raczej premium na miarę naszych możliwości – komentuje Łukasz Kozłowski, specjalista ds. rozwoju klientów platformy Shoper.

Przypomnijmy, że Allegro wprowadza usługę abonamentową pod nazwą Allegro Smart. Za opłatę w wysokości 49 zł rocznie klienci otrzymają możliwość dostawy 365 przesyłek rocznie za darmo. Analitycy podkreślają, że dziś trudno określić, jak przyjmie się ona na rynku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Handel
Donald Trump zapowiada nowe cła. „Dzisiaj zajmujemy się miedzią”
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Handel
Grupa VRG na zakupach. W.Kruk przejmie znaną sieć butików
Handel
Trump przesunął deadline dla ceł na 1 sierpnia
Handel
Cła będą wyższe od zapowiadanych? Donald Trump: Zaczynamy wysyłać listy do krajów
Handel
Popularny japoński napój drożeje. Szykujcie się na coraz droższą matchę