Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.09.2025 05:28 Publikacja: 15.11.2021 10:13
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
W pierwszych minutach poniedziałkowej sesji inwestorzy handlujący w Warszawie zabrali się do odkupywania akcji przecenionych w trakcie minionego tygodnia. Pół godziny o starcie notowań indeks największych spółek WIG20 notowany był prawie 0,5 proc. na plusie. Krajowe wskaźniki wspierają optymistyczne nastroje na pozostałych europejskich rynkach akcji, na których od początku notowań więcej do powiedzenia mają kupujący. Kolor zielony przeważa zarówno na zachodnioeuropejskich giełdach, jak i rynkach z naszego regionu, choć zwyżki głównych indeksów nie wyglądają zbyt okazale.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Mieszane nastroje obserwujemy we wtorek na GPW. Słabiej prezentuje się WIG20, za to wzrosty próbują kontynuować...
Krajowe indeksy efektownie rozpoczęły nowy tydzień notując najbardziej okazałe wzrosty w całej Europie.
WIG20 i mWIG40 zanotowały w czwartek solidne wzrosty. Dzięki temu indeks największych spółek naszego parkietu za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas