Forum Ekonomiczne

„Rzeczpospolita” na Forum Ekonomicznym w Karpaczu 2024

Reklama

Kaczyński Człowiekiem Roku Forum w Krynicy

Podczas XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy najważniejsza nagroda i statuetka Człowieka Roku została przyznana Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi Prawa i Sprawiedliwości, partii prowadzącej w sondażach przed październikowymi wyborami parlamentarnymi.

Aktualizacja: 09.09.2015 07:04 Publikacja: 08.09.2015 21:30

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Nagrodę wręcza Michał Machlejd, reprezentant Rady Programowej Forum Ekonomicznego. Laudację wygłasza Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci".

Przyznano również nagrody w innych kategoriach: Firma Roku, Nowa Kultura Nowej Europy oraz Organizacja Samorządowa. W tej pierwszej laureatem został Marcin Moskalewicz, prezes PERN Przyjaźń. Kapituła doceniła jego wkład w prace nad gadańskim Naftoportem, prowadzonym przez PERN Przyjaźń. To jeden z kluczowych elementów systemu bezpieczeństwa energetycznego Polski. Nagrodę wręcza Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki. Laudację wygłasza Janusz Steinhoff, były wicepremier i minister gospodarki, członek Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Forum Ekonomiczne
Europejski Kongres Samorządów: Powodzie – czy można się przed nimi uchronić?
Forum Ekonomiczne
Potrzebna platforma współpracy
Forum Ekonomiczne
Bezpieczeństwo młodych w sieci. Wyzwania i kierunki działań
Forum Ekonomiczne
Online safety for young people. Challenges and courses of action
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Forum Ekonomiczne
Nowoczesna opieka zdrowotna musi opierać się na współpracy
Reklama
Reklama