Steve Mollenkopf
został mianowany na prezesa firmy
Qualcomm
. Na stanowisku tym w marcu przyszłego roku zastąpi
Paula Jacobsa
Aktualizacja: 13.12.2013 15:40 Publikacja: 13.12.2013 15:40
Steve Mollenkopf
Foto: QUALCOMM
Steve Mollenkopf
został mianowany na prezesa firmy
Qualcomm
. Na stanowisku tym w marcu przyszłego roku zastąpi
Paula Jacobsa
, który piastuje tę funkcję od 2005 roku i jest synem jednego z założycieli firmy.
Mollenkopf związany jest z Qualcommem od 20 lat i obecnie pełni funkcje dyrektora do spraw operacyjnych.
Informacje o nominacji na prezesa czołowego producenta procesorów do urządzeń mobilnych pojawiły się krótko po tym jak agencja Bloomberg poinformowała, że jest on potencjalnym kandydatem na szefa Microsoftu, gdzie miałby zastąpić Steve'a Ballmera.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rpkom.pl
Steve Mollenkopf
został mianowany na prezesa firmy
Tempo odchodzenia od węgla w energetyce jest uzależnione od możliwości zapewnienia podstawy systemu, która będzie stabilizować pogodozależne źródła odnawialne do czasu uruchomienia elektrowni jądrowej. Taką rolę może pełnić gaz.
Globalny rynek technologii medycznych, wspierany przez inwestycje i nowoczesne programy, dynamicznie rośnie. Jednym z takich działań jest nabór „Ścieżka SMART” finansowany z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. Stworzyliśmy hydrożel do hodowli komórkowych. Jest to narzędzie przydatne w badaniach nad nowymi lekami – mówi Marcin Krzykawski, prezes Real Research.
Transformacja powinna być prowadzona według planu nakreślonego na wiele lat do przodu, a nie według harmonogramu wyborczego. Powinien się w nią w jak największym stopniu angażować kapitał prywatny, by pomoc publiczna trafiała do inwestycji o największych ryzykach.
Od technologii nie da się uciec. Zamiast jednak z nią walczyć, trzeba wykorzystać możliwości, jakie one daje – zarówno samym bankom, jak i osobom korzystającym z ich usług.
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
W trakcie przewodnictwa w Unii polski rząd musi przekonać kraje „27”, że tylko integrując produkcję uzbrojenia, może wygrać wyścig zbrojeń z Rosją.
W amerykańskiej branży technologicznej zawrzało po piątkowych doniesieniach o tym, że firma Qualcomm złożyła Intelowi ofertę przejęcia.
Dziesięć zespołów spróbuje skonstruować tricorder - znany z filmów science-fiction gadżet błyskawicznie diagnozujący choroby.
Producent procesorów, dotąd kojarzony głównie z rynkiem komputerów, chce mocno wejść w segment smartfonów i tabletów.
Nie tylko światowi potentaci prezentowali swoje nowości.
Alcatel i Mozilla pokazały pierwszy w Europie smartfon z nowym darmowym systemem operacyjnym. Polska będzie go mieć jako pierwsza.
Wyposażone w system Windows urządzenie z 10-calowym ekranem ma się pojawić na początku przyszłego roku
Dyktatorzy mody zwęszyli interes w smartfonach. Na rynek wchodzi pięć nowych modeli stworzonych przez wielkich projektantów
Sprzedaż procesorów rośnie głównie dzięki urządzeniom mobilnym. Z problemami zmagają się producenci, którzy postawili na słabnącą branżę pecetów
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas