Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 06.09.2025 02:12 Publikacja: 26.05.2023 05:44
Zboże z Ukrainy nadal będzie wjeżdżać do UE bez cła
Foto: PAP/CTK
Prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, podziękował UE za przedłużenie okresu zawieszenia ceł na produkty z Ukrainy i zapowiedział podjęcie działań na rzecz spełnienia unijnych standardów co jest niezbędne, by jego kraj mógł stać się członkiem Unii Europejskiej.
Ukraina uzyskała status państwa-kandydata do UE w czerwcu 2022 roku.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Sekretarz stanu USA Marco Rubio skrytykował te z zachodnich państw, które podjęły kroki mające na celu uznanie p...
Władimir Putin zaprosił Wołodymyra Zełenskiego do Moskwy na rozmowę, a nie, by skapitulował - oświadczył rzeczni...
Departament Obrony USA w czwartek późnym wieczorem poinformował, że dwa wenezuelskie myśliwce przeleciały w pobl...
Rosja pełni funkcję głównego wasala, czy raczej – odwołując się do azjatyckich określeń – klienta, którego Chiny...
Redukcja amerykańskiej obecności w Europie nie tylko jest rozważana, i to od lat, ale i Donald Trump rzeczywiści...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas