Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 01.04.2019 13:50 Publikacja: 01.04.2019 13:50
Foto: Bloomberg
PMI, wskaźnik bazujący na wynikach ankiety przeprowadzonej przez firmę IHS Markit wśród menadżerów logistyki wzrósł z 52,1 pkt w lutym do 55,1 pkt, co jest jego najwyższym poziomem od lutego 2018 r. Zapasy osiągnęły rekordowy poziom, ale nastroje w branży nadal są marne.
Odwlekanie opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię zwiększa niepewność. Spółki ankietowane przez Markit ostrzegały, że w przyszłości produkcja będzie spadała między innymi w wyniku uruchamiania zapasów.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Sprzedaż detaliczna w sierpniu urosła o 3,1 proc. rok do roku – podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny (...
Agencja Moody’s utrzymała długoterminowy rating kredytowy Polski na dotychczasowym poziomie A2, jednak obniżyła...
Produkcja przemysłowa w Polsce w sierpniu urosła o 0,7 proc. r/r – podał w czwartek Główny Urząd Statystyczny (G...
Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w sierpniu 8769,08 zł brutto, co oznacza wzrost o 7...
Amerykański bank centralny obciął główną stopę procentową o 25 pb, co było zgodne z oczekiwaniami inwestorów. Za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas