Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.05.2020 16:13 Publikacja: 18.05.2020 13:20
Foto: Bloomberg
W pierwszym kwartale 2020 roku PKB Niemiec spadł o 2,2 proc., najmocniej od 2009 roku. Największa gospodarka Europy znalazła się w technicznej recesji - informuje agencja Reutera.
Z najnowszego raportu niemieckiego banku centralnego wynika, że aktualne wskaźniki gospodarcze pokazują niekorzystny obraz niemieckiej gospodarki, która po zakończeniu lockdownu będzie odzyskiwała wigor, ale bardzo powoli. Według Bundesbanku niemieccy konsumenci po pandemii nie będą już tak entuzjastycznie wydawać pieniędzy jak dotychczas, co znacznie spowolni proces odzyskiwania sił przez niemiecka gospodarkę.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Produkcja przemysłowa w Polsce w sierpniu urosła o 0,7 proc. r/r – podał w czwartek Główny Urząd Statystyczny (G...
Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w sierpniu 8769,08 zł brutto, co oznacza wzrost o 7...
Amerykański bank centralny obciął główną stopę procentową o 25 pb, co było zgodne z oczekiwaniami inwestorów. Za...
Inflacja bazowa w sierpniu wyniosła 3,2 proc. r/r – podał we wtorek Narodowy Bank Polski (NBP). To najniższy odc...
Inflacja w sierpniu w Polsce wyniosła 2,9 proc. – poinformował w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny (GUS), r...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas