"Mimo panujących upałów i wprowadzanych w związku z tym ograniczeń w dostawach energii elektrycznej, wszyscy klienci Centrów Danych ATMAN i Thinx Poland mogą być spokojni o ciągłość świadczonych im (...) usług" - zapewniła spółka ATM w dzisiejszym komunikacie.

"Profesjonalne centra danych ATM S.A. zapewniają swoim klientom nieprzerwany dostęp do zasobów i redundancję kluczowych elementów technicznych, w szczególności zasilania, klimatyzacji i łączności telekomunikacyjnej. Oznacza to, że mimo niedawnego wprowadzenia podwyższonych stopni zasilania przez operatorów sieci energetycznych w Polsce, usługi świadczone wszystkim przedsiębiorstwom przez Centra Danych ATMAN i Thinx Poland oraz usługi telekomunikacyjne w sieci ATMAN są bezpieczne i działają stabilnie" - podała.

"Stosowane przez nas wielostopniowe zabezpieczenia gwarantują, że nasze usługi są niezależne od takich czynników, jak ograniczenia w dostawie prądu. Dzięki zachowaniu należytego bezpieczeństwa energetycznego wszyscy nasi klienci mają zapewnioną całkowitą ciągłość świadczenia usług" - brzmi wypowiedź Tadeusza Czichona, prezesa ATM.