Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.07.2025 03:50 Publikacja: 13.11.2021 10:10
Elon Musk sprzedał akcje Tesli
Foto: Bloomberg
Miliarder sprzedał w piątek 1,2 miliona akcji należących do jego funduszu powierniczego za ponad 1,2 miliarda dolarów. To jest ostatnia jak na razie transakcja w całej serii transakcji na jego akcjach, jak wynika ze zgłoszenia do amerykańskiego nadzoru giełdowego.
Wcześniej Elon Musk sprzedał prawie 3,6 mln akcji Tesli o wartości około 4 mld dolarów, a także kolejne 934 000 akcji za 1,1 mld dolarów, co miało mu pomóc w pokryciu zobowiązań podatkowych po zrealizowaniu opcji nabycia prawie 2,2 mln akcji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rosyjski dyktator polecił rządowi przygotowanie wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z oprogramowania i komunik...
Dom aukcyjny Sotheby's sprzedał największy fragment Marsa, jaki znaleziono dotąd na powierzchni Ziemi. Stanowi 6...
Berlin i Londyn zacieśniają współpracę obronną, Polska odda do końca roku 350 km dróg szybkiego ruchu. Rosyjskie...
Dlaczego chce zdjąć regulacje z Orange, ile telekomy zainwestują w 5G, jaka będzie minimalna prędkość internetu,...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas