fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Wielki powrót Adama Bielana do PJN?

W Sieci Opinii
Gdy Joanna Kluzik-Rostkowska opuściła stanowisko prezesa PJN, na horyzoncie pojawiła się szansa powrotu do partii Adama Bielana
Europoseł przebywa obecnie w politycznym „czyścu”. Nie chcą go ani PO, ani PiS, może więc wróci do PJN?  Jak poinformowała „Rz” - Paweł Kowal i Adam Bielan rozmawiali na ten temat w poniedziałek podczas sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

Ustalenie jest takie, że Bielan wraca. Z partii został przecież wykluczony na skutek konfliktu z Joanną Kluzik-Rostkowską, a skoro jej praktycznie już nie ma, to problem zniknął – twierdzi polityk ugrupowania Polska Jest Najważniejsza.
(…) Informator "Rz" twierdzi, że do ustalenia pozostał jedynie termin. Według jego słów efektem całej operacji miałoby zaś być przygotowanie gruntu pod powrót PJN do PiS po ewentualnej porażce w jesiennych wyborach.
Znam obu panów i nie słyszałem, by zapadły takie ustalenia. Byłoby to o tyle dziwne, że najważniejszym przesłaniem naszego sobotniego kongresu było to, że zdecydowanie obieramy samodzielną drogę polityczną - przypomina Marek Migalski, europoseł PJN.

Działacze PJN przygotowali nie lada atrakcje. Rozstania, powroty i znów rozstania – istna telenowela. Przy tak wartkiej akcji można na przemian płakać i śmiać się do łez. Jesteśmy ciekawi, czy sami bohaterowie tego tasiemca nie pogubili się w rolach, które grają.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA