fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Samsung chwali się sukcesem

Bloomberg
Smartfony koreańskiego producenta elektroniki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Modele spod znaku Galaxy S znalazły już 30 mln nabywców
Podczas gdy patentowa wojna między Samsungiem i Apple trwa w najlepsze, smartfony Samsung Galaxy S i Galaxy S II biją kolejne rekordy sprzedaży. Firma poinformowała, że w sumie na całym świecie rozeszło się już ponad 30 mln tych telefonów. Starszy model Galaxy S,który został wypuszczony na rynek w czerwcu zeszłego roku w ciągu 16 miesięcy sprzedał się w 20 milionach egzemplarzy. Jego następca trafił na półki w maju tego roku i już kupiło go 10 mln nabywców. Podane liczby nie robią wrażenia na Apple - w oficjalnym komunikacie podano, że w weekend otwarcia sprzedano 4 miliony iPhoneów 4S.
Galaxy S II to najlepiej sprzedający się smartfon w ofercie Samsunga. Zaawansowana komórka Samsunga wyposażona jest m.in. w ekran Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala, dwurdzeniowy procesor Exynos 1,2 GHz i aparat 8 Mpix z możliwością nagrywania wideo w jakości FulLHD.
Z informacji podanych przez Samsunga wynika, że zamierza on w przyszłym roku wprowadzić na rynek trzecią generację smartfonów Galaxy S.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA