fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Sprzedają mieszkania w Patio Avenir

Pierwszy etap Patio Avenir ma być gotowy w trzecim kwartale 2013 r.
Materiały Inwestora
182 lokale od 26,5 do 97 mkw. są do kupienia w inwestycji przy ul. Szeligowskiej i Połczyńskiej na stołecznym Bemowie. Średnia cena za mkw. to 7,4 tys. zł
Inwestycję prowadzi firma Bouygues Immobilier Polska. Na osiedlu Patio Avenir staną dwa pięciopiętrowe budynki. Inwestycja będzie prowadzona etapami. W pierwszej jej części, która ma być gotowa w trzecim kwartale 2013 r., deweloper wybuduje 102 mieszkania od jednopokojowych (26,5 – 30 mkw.) po czteropokojowe (69-97 mkw.). Będzie też jeden lokal z pięcioma pokojami o powierzchni 96 mkw.
W drugim etapie powstanie 80 mieszkań i lokali usługowych. Do mieszkań na parterze będą przypisane ogródki. Pomiędzy budynkami powstanie plac zabaw. W obu budynkach deweloper zaplanował jednokondygnacyjny parking podziemny.
– Patio Avenir to kolejna nasza inwestycja realizowana na Bemowie. Dzielnica zyskuje coraz większą popularność wśród młodych klientów, dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze czy dogodnemu połączeniu niemal ze wszystkimi innymi dzielnicami – komentuje Katarzyna Rauber, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska. – Niebagatelne znaczenie ma również planowana w tym rejonie druga linia metra.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA