fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Mike Bestia Tyson i gołębie, Film w Discovery Channel

DISCOVERY CHANNEL
Bokser, były mistrz świata wagi ciężkiej, który zyskał przydomek „Bestia", znany z waleczności i niesportowej postawy na ringu, ma pozasportową pasję. Hoduje gołębie.
O pasji Tysona, kontrowersjach z tym związanych  i filmie dokumentalnym pisaliśmy w tekstach: "Bestia" Tyson wśród gołąbków, Tyson chciał dobrze, a wyszło... jak zawsze oraz "Bestia", co mięsa nie lubi.O swoim hobby opowiada w sześcioodcinkowym serialu dokumentalnym, którego emisję rozpoczyna właśnie Discovery Channel.
Podobno pierwszy cios „żelazny" Mike wymierzył jako dziecko, karcąc w ten sposób łobuza z sąsiedztwa, który zabił gołębia na jego oczach. – Byłem prześladowany jako dzieciak, zrywałem się ze szkoły, żeby tego uniknąć – mówi. – Tak zaczęła się moja przygoda z ptakami. Zamiast chodzić na zajęcia, przesiadywałem na dachu swojego domu, gdzie był gołębnik.
Potem przez całą karierę, gdy chciał się odstresować i oderwać od problemów, spędzał czas z gołębiami. Dziś jego hodowla liczy 2,5 tysiąca ptaków. Czy Tyson rzeczywiście się zmienił, zapomniał o alkoholu, narkotykach i przemocy? A może ten program to tylko sprytny chwyt marketingowy? Warto sprawdzić osobiście.
NIEDZIELA  | 19.00 | Discovery channel
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA